O nas

Jeszcze rok temu wydawało się, że dobra restauracja, to złoty biznes. Wszyscy kochamy dobre jedzenie. A potem przyszedł rok 2020 i zachwiał wieloma naszymi pewnikami.

Restauracje i kawiarnie, które znamy i kochamy, znalazły się niebezpieczeństwie. Za każdą z nich, stoją prawdziwi ludzie, którzy wkładają w nie swoje serca i dedykację. Normalnie my potrzebujemy ich–dzisiaj, to one potrzebują nas.

#SaveTheFork to społeczna kampania non-profit, w trakcie której chcemy wspólnie uratować 100 restauracji w 100 dni. Współpracujemy z influencerami, którzy wspólnie z restauracjami tworzą wspólne danie i pomagają im w dotarciu do nowych klientów.

Przeczytaj więcej, o tym, jak możesz pomóc jako influencer, lub jak możemy Ci pomóc, jeśli reprezentujesz restauracje.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy trójką przyjaciół. Pandemia zmieniła życie zawodowe każdego z nas i znając historię naszych przyjaciół z gastronomii, chcemy wykorzystać nasze umiejętności i doświadczenie, aby im pomóc.

Gosia Czwarno jest ekspertką w community management i ma szerokie doświadczenie w zakresie operacji. Gosia jest fanką poznawania nowych restauracji.

Ben Kim jest pianistą koncertowym, z koncertami na najbardziej prestiżowych scenach świata. W wolnym czasie kocha gotować. Możesz posłuchać jego nagrań na Spotify.

Jeremi Jak zdobywał doświadczenie w najlepszych europejskich startupach. Jest specjalistą ds. marketingu i PR.

Na codzień mieszkamy w Berlinie. Aktualnie pracujemy nad startem kampanii #SaveTheFork w miejscach, które znamy i które są dotknięte przez pandemię – w Polsce, Niemczech i Holandii.