Restauracje, kochamy Was!
Jesteśmy tu, aby Wam pomóc.

Wiemy, że pandemia jest dla Was wielkim sprawdzianem! Chcemy Wam pomóc w dotarciu do nowych klientów, wygenerowaniu więcej zamówień i przetrwaniu kolejnych miesięcy. Za darmo.

Nasi ambasadorzy

Sprawdź wymagania

Sprawdź poniżej dostępne wymagania. Chcemy pomóc jak największej ilości restauracji!

Wypełnij formularz

Poznajmy się lepiej! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Połączymy Cię z influencerem

Skontatujemy Cię ze influencerem z naszej bazy. Pomoże Ci on w promocji i dotarciu do nowych klientów.

Wspólnie stwórzcie danie

Aby zachęcić nowych klientów do zamówienia w Twojej restauracji, wymyślicie wspólnie danie, które będzie najlepiej przemawiać do obserwujących influencera.

Realizuj wygenerowane zamówienia

Zamówienia będą spływać z rekomendacji influencera na profilach sieci społecznościowych.

Przy wykorzystaniu Twojego istniejącego systemu, zbieraj i realizuj zamówienia. Jesteś odpowiedzialny za zbieranie zamówień i dostawę 🙂

Regularnie informuj nas o wynikach

Na potrzeby aktualizacji naszego paska postępu i utrzymania zainteresowania akcją, prosimy Cię o przesyłanie nam informacji na temat ilości wygenerowanych zamówień.

Wymagania

Jakie warunki muszę spełnić jako restauracja, aby dołączyć do kampanii?

  • Masz opcje jedzenia na dowóz
  • Masz system zamówień online (może być Knajp.pl, Uber Eats, Glovo etc. lub własny system zamówień)
  • Masz więcej niż 10 recenzji w Google ze średnią przynajmniej 4.0
  • Działasz przynajmniej od roku
  • Nie zawiodłaś żadnych kontroli sanitarnych w ciągu ostatnich dwóch lat
  • Po dopasowaniu z Influencerem będziesz postępował zgodnie z podanymi instrukcjami

Formularz zgłoszeniowy

powered by Typeform

Najczęściej zadawane pytania

Dzięki za zainteresowanie naszą kampanią! Jeśli masz pytania, sprawdź poniższą listę najczęściej zadawanych pytań. Jeśli wciąż będziesz miał trudności w znalezieniu odpowiedzi – skontaktuj się z nami tutaj.

Dlaczego zaczęliście tą kampanię?

Kochamy jedzenie i mamy przyjaciół w gastronomii, którzy stracili pracę. Chcemy im pomóc! Chcemy, aby nasze ulubione restauracje miały szansę przetrwać ten kryzys i działać po zakończeniu lockdownu.

Nie otrzymujemy zapłaty, nie mamy dużych firm, które by nas wspierały. Głęboko wierzymy, że dzięki naszej kampanii lokalne społeczności będę mogły nawiązać kontakt  i pomóc sobie nawzajem. Może dostaniemy też jakieś pyszne jedzenie… 🙂 

Dlaczego 100 dni?

Te ostatnie miesiące to dla wielu ludzi czas próby. Gastronomia została dotknięta najbardziej ze wszystkich gałęzi gospodarki. Każdy robi co może, aby pomóc np. próbuje zamówić jedzenie na wynos, kupić karty upominkowe, a nawet przekazać wsparcie finansowe.

Wierzymy, że jeśli damy ludziom 100 dni na uratowaniu 100 restauracji będą wstanie w mierzalny sposób zauważyć, jak dużo każdy z nas może zrobić, jeśli wszyscy będziemy się wspierać.

Czym ta kampania różni się od innych kampanii wspierających gastronomię?

Restauracje próbują aktualnie zarabiać na różne sposoby. Niektóre z nich zwróciły się w stronę diet cateringowych, crowdfundingów, kart podarunkowych itp. 

Z drugiej strony, influencerzy robią co mogą, aby wspierać restaurację poprzez wzmianki czy hasztagi o swoich ulubionych miejscach. To była niesamowita reakcja, ale uważamy, że można zrobić więcej. Nasza kampania ma na celu stworzenie przez influencera i restaurację wspólnego dania, który da jednej i drugiej grupie mierzalny sposób na śledzenie progresu ich działań. 

Poprzez zaangażowanie influencerów chcemy pomóc restauracją dotrzeć do nowych klientów i stworzyć im lepsze warunki na przetrwanie!

Jak dobieracie influencera do restauracji?

#SaveTheFork we współpracy z innymi kampaniami społecznymi, buduje sieć kwalifikujących się restauracji gotowych do współpracy z influencerami. Jeśli jako restauracja znasz osobiście influencera, która potrzebuje pomocy – dołączcie do akcji!

Influencer i restauracja powinny mieć podobne profile zainteresowań. W ramach współpracy stworzą danie, które będzie odzwierciedlać ich wartości.

Na przykład, twórca treści lifestylowych mógłby dołączyć do smoothie baru, osoba odpowiedzialna za fitness mogłaby współpracować z restauracją keto, bloger specjalizujący się w koreańskiej żywności mógłby zrobić danie z jej popularnych filmów z koreańską restauracją, autorka książki kucharskiej mogłaby użyć jednego z dań z jej książki i zacząć współpracę z pasująca restauracją. #SaveTheFork połączy influencerów i restauracje w prosty i szybki sposób.

Nie używam żadnych platform dostawczych. Czy mogę wziąć udział?

Niestety nie. Musisz korzystać z istniejących platform dostawczych. Sprawdź Knajp.pl – dawne wspieramgastro.pl. Mają bardzo fajne rozwiązanie dla restauracji.

Czy mogę zdecydować z jakim influencerem chce współpracować przy tworzeniu potrawy?

Jeśli znasz influencera, z którym masz już relację i chciałbyś z nim/nią współpracować – super!  Wyślij mu formularz zgłoszeniowy dla influencera albo podaj jego dane do kontaktu w formularzu wypełnianym przez Ciebie. 

Jeśli nie masz nikogo… to też jest w porządku, postaramy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby znaleźć Ci odpowiedniego partnera.

Czy są jakieś dodatkowe koszty związane z uczestnictwem?

Nie, nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Prosimy jedynie o informowanie nas o zmianach i postępach.

Jak śledzić postęp w kampanii?

Po wystartowaniu współpracy z influencerem, poprosimy Cię o raporty z przebiegu kampanii, abyś Ty i inni mogli śledzić pasek postępu na naszej stronie.

Używam kilku platform do zamawiania jedzenia. Co zrobić?

Dania możesz umieścić na wszystkich platformach. Upewnij się jednak, że podałeś w formularzu aplikacyjnym wszystkie linki!