Ambasadorzy, wspólnie
uratujmy 100 restauracji w 100 dni!

Pandemia postawiła nasze ulubione restauracje w niebezpieczeństwie! Pomóżmy im – ponad hashtagi i wzmianki!

Dołącz do naszych ambasadorów!

Wypełnij formularz

Poznajmy się lepiej! Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Połączymy Cię z restauracją

Skontaktujemy Cię z lokalną restauracją. Jeśli masz już jakąś na myśli–super, daj nam znać!

Wspólnie stwórzcie danie

Razem stwórzcie danie, które będzie odzwierciedlać Ciebie. Umieścimy je na naszej stronie.

Zostań ambasadorem

Promuj danie na social mediach i pomóż nam uratować jedną restauracje każdego dnia. 

Yay!

Wspólnie uratujmy 100 restauracji w 100 dni! Postępy będziemy rejestrować na stronie głównej SaveTheFork.org 

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli masz mało czasu, napisz do nas maila na czesc@savethefork.org

powered by Typeform

Najczęściej zadawane pytania

Dzięki za zainteresowanie naszą kampanią! Jeśli masz pytania, sprawdź poniższą listę najczęściej zadawanych pytań. Jeśli wciąż będziesz miał trudności w znalezieniu odpowiedzi – skontaktuj się z nami tutaj.

Kto może pomóc?

Naszym celem jest pomoc restauracjom w przetrwaniu tego ciężkiego okresu. Jeśli jesteś osobą z zasięgiem w social mediach lub medialną renomą – czekamy na Twoją aplikację. 

Jeśli jesteś kucharzem który ma kanał o jedzeniu na YouTubie, jesteś twórcą treści związanych z fitness lub lifestyle, blogerem kulinarnym, prowadzisz blogi parentingowe, piszesz książki kucharskie, jesteś piosenkarką lub piosenkarzem etc. ta kampania jest dla Ciebie. Wykorzystaj swój zasięg i uratuj jedną restaurację każdego dnia!

Jak dobieracie restaurację do ambsadora?

SaveTheFork we współpracy z innymi kampaniami społecznymi, buduje sieć kwalifikujących się restauracji gotowych do współpracy z ambasadorami. Jeśli jako ambasador znasz osobiście restaurację, która potrzebuje pomocy – dołączcie do akcji!

Ambasador i restauracja powinny mieć podobne profile zainteresowań. W ramach współpracy stworzą danie, które będzie odzwierciedlać ich wartości.

Na przykład, twórca treści lifestylowych mógłby dołączyć do smoothie baru, osoba odpowiedzialna za fitness mogłaby współpracować z restauracją keto, bloger specjalizujący się w koreańskiej żywności mógłby zrobić danie z jej popularnych filmów z koreańską restauracją, autorka książki kucharskiej mogłaby umieścić jedno z dań z jej książki w odpowiedniej restauracji.

SaveTheFork połączy ambasadorów i restauracje w prosty i szybki sposób.

Czy udział dla restauracji jest odpłatny?

Nie. Ambasadorzy robią, co mogą, by wspierać restauracje na swoich platformach. Wszyscy rozumiemy przez jaki kryzys przechodzą teraz restauracje. Nasza kampania daje możliwość bezpośredniego wsparcia jednej lub wielu restauracji poprzez stworzenie z nimi wspólnego dania. 

W mierzalny sposób będziemy mogli pomóc swoim ulubionym restauracją przetrwać ten okres. SaveTheFork to miejsce, w którym łączymy medialnych ambasadorów z restauracjami, i umożliwiamy konsumentom odkryć ulubionych twórców w nowy sposób.

Czy ambasadorzy otrzymują wynagrodzenie?

Nie. Kampania #SaveTheFork została stworzona, by pomóc naszym lokalnym społecznościom w czasie kryzysu. Wielu ambasadorów wyraziło taką chęć. Ta kampania sprawi, że będą mogli śledzić postęp i sprawdzać jaki wpływ wywarli.

To powiedziawszy, stworzą oni danie, które mogą promować w swoich kanałach, a które z kolei mogą być wykorzystane do promocji lub wzmocnienia ich marki lub produktów.

Dlaczego zaczęliście tą kampanię? Kim jesteście?

Kochamy jedzenie i mamy przyjaciół w gastronomii, którzy stracili pracę. Chcemy im pomóc! Chcemy, aby nasze ulubione restauracje miały szansę przetrwać ten kryzys i działać po zakończeniu lockdownu.

Nie otrzymujemy zapłaty, nie mamy dużych firm, które by nas wspierały. Głęboko wierzymy, że dzięki naszej kampanii  lokalne społeczności będę mogły nawiązać kontakt  i pomóc sobie nawzajem. Może dostaniemy też jakieś pyszne jedzenie… 🙂

Dlaczego 100 dni?

Te ostatnie miesiące to dla wielu ludzi czas próby. Gastronomia została dotknięta najbardziej ze wszystkich gałęzi gospodarki. Każdy robi co może, aby pomóc np. próbuje zamówić jedzenie na wynos, kupić karty upominkowe, a nawet przekazać wsparcie finansowe.

Wierzymy, że jeśli damy ludziom 100 dni na uratowaniu 100 restauracji będą wstanie w mierzalny sposób zauważyć, jak dużo każdy z nas może zrobić, jeśli wszyscy będziemy się wspierać.

Nie jestem influencerem, ale chcę pomóc, czy mogę to zrobić?

Jasne, że tak! Ty jesteś kluczową częścią tego wszystkiego.

Zamów danie i obserwuj ile restauracji udaje nam się codziennie uratować na naszym pasku postępu! #SaveTheFork jest miejscem docelowym dla jedzących, aby mogli przeglądać potrawy ich ulubionych influencerów.

Jesteśmy miejscem, w którym będziesz mógł znaleźć dania autoryzowane przez influencerów, które skierują Cię do odpowiedniej aplikacji/witryny. #SaveTheFork jest miejscem, gdzie spotykają się i wygrywają wszyscy – konsumenci, ambasadorzy i restauracje. Im więcej konsumentów dań influencerów, tym więcej restauracji uratujemy!

Smacznego! 🙂

Jak można zamówieć dania?

#SaveTheFork będzie centralnym menu zawierającym dania wszystkich influencerów. Dania będzie można jednak zamówić bezpośrednio od restauracji.

Na naszej stronie znajdziesz przegląd dań stworzonych przez Twoich ulubionych twórców, blogerów kulinarnych i kucharzy, autorów książek kucharskich, twórców kanałów kulinarnych na YouTube i dziennikarzy kulinarnych.

Jestem ambasadorem, która już współpracuje z restauracją, czy mogę polecić nas razem?

No jasne! W tym przypadku, to tylko przyspieszy proces. Wypełnij formularz (ty lub restauracja),a my skontaktujemy się z Wami odnośnie kolejnych kroków.